XXV18B1PAM12
Артикул производителя:
XXV18B1PAM12
Производитель/Бренд:
Schneider Electric
Краткое описание:
ULTRASONIC SENSORS XX, ULTRASONI
Производитель :
Schneider Electric
Категория товара :
Proximity Sensors
Indicator :
LED
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Metal
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Type :
PNP-NO, 3-Wire
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M18
Product Status :
Active
Response Frequency :
Sensing Distance :
19.685" (500mm)
Sensor Type :
Ultrasonic
Shielding :
Unshielded
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12V ~ 24V