XS630B2PAL01M12
Артикул производителя:
XS630B2PAL01M12
Производитель/Бренд:
Schneider Electric
Краткое описание:
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Производитель :
Schneider Electric
Категория товара :
Proximity Sensors
Indicator :
LED
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Nickel-Plated Brass
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
PNP-NO, 3-Wire
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M30
Product Status :
Active
Response Frequency :
Sensing Distance :
0.433" (11mm)
Sensor Type :
Inductive
Shielding :
Unshielded
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
12V ~ 24V