P61-100-S-A-I24-4.5V-C
Артикул производителя:
P61-100-S-A-I24-4.5V-C
Краткое описание:
SENSOR 100PSIS 1/4 NPT W/TEMP
Accuracy :
±0.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output :
0.5 V ~ 4.5 V
Output Type :
Analog Voltage
Port Size :
Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Pressure Type :
Sealed Gauge
Termination Style :
24" Integral Harness
Voltage - Supply :
5V