P51-200-G-A-I36-4.5OVP-000000
- Артикул производителя:
- Краткое описание:
- SENSOR 200PSIG 1/4NPT 4.5V
- Accuracy :
- ±0.5%
- Operating Pressure :
- 200PSI (1378.95kPa)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Output :
- 0.5 V ~ 4.5 V
- Port Size :
- Male - 1/4" (6.35mm) NPT
- Pressure Type :
- Vented Gauge
- Voltage - Supply :
- 5V