P51-50-A-B-I36-4.5OVP-000000
- Артикул производителя:
- P51-50-A-B-I36-4.5OVP-000000
- Краткое описание:
- SENSOR 50PSIA 1/8NPT 4.5V
- Accuracy :
- ±1%
- Operating Pressure :
- 50PSI (344.74kPa)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Output :
- 0.5 V ~ 4.5 V
- Port Size :
- Male - 1/8" (3.18mm) NPT
- Pressure Type :
- Absolute
- Voltage - Supply :
- 5V