TPS20-G2CF8-00
- Артикул производителя:
- TPS20-G2CF8-00
- Краткое описание:
- PRESSURE TRANSMITTER 200KGF G3/8
- Accuracy :
- ±0.3%
- Maximum Pressure :
- 8534.01PSI (58839.90kPa)
- Mounting Type :
- Operating Pressure :
- 0 ~ 2844.67PSI (0 ~ 19613.3kPa)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- 4 ~ 20 mA
- Port Size :
- Male - G3/8" (9.525mm) PF
- Termination Style :
- DIN
- Voltage - Supply :
- 15V ~ 35V