TPS20-G1AF8-00
- Артикул производителя:
- TPS20-G1AF8-00
- Краткое описание:
- PRESSURE TRANSMITTER 100KGF G3/8
- Accuracy :
- ±0.3%
- Maximum Pressure :
- 4267PSI (29419.95kPa)
- Mounting Type :
- Operating Pressure :
- 0 ~ 1422.33PSI (0 ~ 9806.65kPa)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- 4 ~ 20 mA
- Port Size :
- Male - G3/8" (9.525mm) PF
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 15V ~ 35V