TPS20-G28P8-00
- Артикул производителя:
- TPS20-G28P8-00
- Краткое описание:
- PRESSURE TRANSMITTER 35KGF R3/8
- Accuracy :
- ±0.3%
- Maximum Pressure :
- 1493.45PSI (10296.98kPa)
- Mounting Type :
- Operating Pressure :
- 0 ~ 497.82PSI (0 ~ 3432.33kPa)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- 4 ~ 20 mA
- Port Size :
- Male - R3/8" (9.525mm) PT
- Termination Style :
- DIN
- Voltage - Supply :
- 15V ~ 35V