4403063885547-MT-400-A3
- Артикул производителя:
- 4403063885547-MT-400-A3
- Производитель/Бренд:
- Milont Technology Co., Ltd
- Краткое описание:
- 4-20MA CURRENT SIGNAL; 1/TWO WIR
- Производитель :
- Milont Technology Co., Ltd
- Категория товара :
- Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
- Actuator Type :
- String Potentiometer
- For Measuring :
- Linear Position
- Linear Range :
- 0 ~ 400.00mm (0 ~ 15.75")
- Linearity :
- ±0.15%
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- Output :
- 4mA ~ 20mA
- Output Signal :
- Package / Case :
- Box with Wire Leads
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- Resistance Tolerance :
- Rotation Angle - Electrical, Mechanical :
- Supplier Device Package :
- Technology :
- Resistive
- Termination Style :
- Wire Leads
- Voltage - Supply :
- 24V