SP-L-0400-203-3%-RLU
- Артикул производителя:
- SP-L-0400-203-3%-RLU
- Краткое описание:
- SENSOR LINEAR 400MM CONNECTOR
- Linear Range :
- 0 ~ 400.00mm (0 ~ 15.75")
- Linearity :
- ±3%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Resistance :
- 20 kOhms
- Resistance Tolerance :
- ±20%