TSP-L-0150-103-1%-RLD
Артикул производителя:
TSP-L-0150-103-1%-RLD
Краткое описание:
SENSOR LINEAR 150MM CONNECTOR
Linear Range :
0 ~ 150.00mm (0 ~ 5.91")
Linearity :
±1%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%