TSP-L-0200-103-3%-RLU
- Артикул производителя:
- TSP-L-0200-103-3%-RLU
- Производитель/Бренд:
- Spectra Symbol
- Краткое описание:
- SENSOR LINEAR 200MM CONNECTOR
- Производитель :
- Spectra Symbol
- Категория товара :
- Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
- Actuator Type :
- Flexible Membrane - Linear
- For Measuring :
- Linear Position
- Linear Range :
- 0 ~ 200.00mm (0 ~ 7.87")
- Linearity :
- ±3%
- Mounting Type :
- Custom
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Output :
- Resistive
- Output Signal :
- Package / Case :
- Sensor Strip
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 10 kOhms
- Resistance Tolerance :
- ±20%