HP-L-0025-103-1%-RLU
- Артикул производителя:
- HP-L-0025-103-1%-RLU
- Краткое описание:
- SENSOR LINEAR 25MM CONNECTOR
- Linear Range :
- 0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Resistance :
- 10 kOhms
- Resistance Tolerance :
- ±20%