TSP-L-0170-103-3%-ST
Артикул производителя:
TSP-L-0170-103-3%-ST
Краткое описание:
SENSOR LINEAR 170MM SOLDER TAB
Linear Range :
0 ~ 170.00mm (0 ~ 6.69")
Linearity :
±3%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%