TSP-L-0100-103-3%-RLU
Артикул производителя:
TSP-L-0100-103-3%-RLU
Краткое описание:
SENSOR LINEAR 100MM CONNECTOR
Linear Range :
0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94")
Linearity :
±3%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%