SP-L-0025-103-1%-RLU
Артикул производителя:
SP-L-0025-103-1%-RLU
Производитель/Бренд:
Spectra Symbol
Краткое описание:
SENSOR LINEAR 25MM CONNECTOR
Производитель :
Spectra Symbol
Категория товара :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Actuator Type :
Flexible Membrane - Linear
For Measuring :
Linear Position
Linear Range :
0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
Linearity :
±1%
Mounting Type :
Custom
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Output :
Resistive
Output Signal :
Package / Case :
Sensor Strip
Product Status :
Active
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%