TSP-L-0025-103-1%-RLU
Артикул производителя:
TSP-L-0025-103-1%-RLU
Краткое описание:
SENSOR LINEAR 25MM CONNECTOR
Linear Range :
0 ~ 25.00mm (0 ~ 0.98")
Linearity :
±1%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±20%