HOA2006-001
- Артикул производителя:
- HOA2006-001
- Производитель/Бренд:
- Honeywell Sensing and Control EMEA
- Краткое описание:
- SENSOR OPT REFLECTVE 12MM MODULE
- Производитель :
- Категория товара :
- Optical Sensors - Reflective - Logic Output
- Current - Supply :
- 20 mA
- Mounting Type :
- Through Hole
- Output Configuration :
- NPN - Open Collector
- Package / Case :
- Module, PC Pins, Slot Type
- Product Status :
- Obsolete
- Sensing Distance :
- 0.472" (12mm)
- Sensing Light :
- Infrared
- Sensing Method :
- Reflective
- Sensing Object :
- Kodak® Gray Card, White Paper
- Voltage - Supply :
- 5V