HSDL-9100-024
- Артикул производителя:
- HSDL-9100-024
- Производитель/Бренд:
- Broadcom Limited
- Краткое описание:
- IC PROX SENSOR ANLG OUT REFL SMD
- Производитель :
- Broadcom Limited
- Категория товара :
- Optical Sensors - Reflective - Analog Output
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 100 mA
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 100 mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Output Type :
- Photodiode
- Package / Case :
- 4-SMD
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 6µs, 6µs
- Sensing Distance :
- 0.197" (5mm)