EE-SX4009-P10
- Артикул производителя:
- EE-SX4009-P10
- Краткое описание:
- SENSOR OPTICAL 5MM MODULE W/CONN
- Current - Supply :
- 30 mA
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 75°C (TA)
- Output Configuration :
- NPN - Open Collector/Light-ON
- Package / Case :
- Module, Connector
- Sensing Distance :
- 0.197" (5mm)
- Voltage - Supply :
- 10V