EE-SX3160-W11
- Артикул производителя:
- EE-SX3160-W11
- Краткое описание:
- SENSOR OPTICAL 9.5MM MODULE SLOT
- Current - Supply :
- 3.2 mA
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 75°C (TA)
- Output Configuration :
- NPN - Open Collector
- Package / Case :
- Module, PC Pins, Slot Type
- Response Time :
- 3µs, 20µs
- Sensing Distance :
- 0.374" (9.5mm)
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 16V