ML6-8-H-20-RT/59/95/136
- Артикул производителя:
- ML6-8-H-20-RT/59/95/136
- Производитель/Бренд:
- Pepperl+Fuchs, Inc.
- Краткое описание:
- PHOTO SEN 7-20MM BACK SUPPRESS
- Производитель :
- Pepperl+Fuchs, Inc.
- Категория товара :
- Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
- Adjustment Type :
- Adjustable
- Cable Length :
- Connection Method :
- Connector, M8
- Ingress Protection :
- IP67, IP69K
- Light Source :
- Red LED
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Output Configuration :
- Light-On/Dark-On
- Product Status :
- Obsolete
- Response Time :
- 500µs
- Sensing Distance :
- 0.276" ~ 0.787" (7mm ~ 20mm)
- Sensing Method :
- Diffuse
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V