QS18VP6FF100Q8
- Артикул производителя:
- QS18VP6FF100Q8
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- SENSOR REFLECTIVE 100MM PNP
- Производитель :
- Категория товара :
- Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
- Adjustment Type :
- Fixed
- Cable Length :
- Connection Method :
- Connector, M12
- Ingress Protection :
- IP67
- Light Source :
- Red LED
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output Configuration :
- PNP
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 850µs
- Sensing Distance :
- 3.937" (100mm)
- Sensing Method :
- Proximity
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V