MT9P031I12STC-DR1
- Артикул производителя:
- MT9P031I12STC-DR1
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Категория товара :
- Optical Sensors - Image Sensors, Camera
- Active Pixel Array :
- 2592H x 1944V
- Frames per Second :
- 53
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 48-LCC
- Pixel Size :
- 2.2µm x 2.2µm
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 48-iLCC (10x10)
- Type :
- CMOS
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V