LTF12KC2LDQ
- Артикул производителя:
- LTF12KC2LDQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- SEN LASER 50MM-1200MM I/O LINK
- Производитель :
- Категория товара :
- Optical Sensors - Distance Measuring
- Current - Supply :
- 85 mA
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 55°C
- Output Type :
- Product Status :
- Active
- Sensing Distance :
- 1.97" ~ 472.44" (5 ~ 1200cm)
- Voltage - Output (Typ) @ Distance :
- Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance :
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 30V