Q4XFKLAF610-Q8
- Артикул производителя:
- Q4XFKLAF610-Q8
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- PHOTO SEN 610MM NPN/PNP-IO LINK
- Производитель :
- Категория товара :
- Optical Sensors - Distance Measuring
- Current - Supply :
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Output Type :
- Product Status :
- Active
- Sensing Distance :
- 1.38" ~ 24.02" (4 ~ 61cm)
- Voltage - Output (Typ) @ Distance :
- Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance :
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V