Q4XTILAF300-Q8
- Артикул производителя:
- Q4XTILAF300-Q8
- Краткое описание:
- PHOTO SEN LASER 300MM 4-20MA
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Sensing Distance :
- 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V