Q4XTBLAF100-Q8
- Артикул производителя:
- Q4XTBLAF100-Q8
- Краткое описание:
- PHOTO SEN LASER 100MM BIPOLAR
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Sensing Distance :
- 0.98" ~ 3.94" (3 ~ 10cm)
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V