CMCP1100HTS-10-00-00
- Артикул производителя:
- CMCP1100HTS-10-00-00
- Краткое описание:
- LOW COST ACCEL HIGHTEMP,SIDE 10M
- Bandwidth :
- 0.32Hz ~ 10kHz
- Operating Temperature :
- -54°C ~ 120°C
- Voltage - Supply :
- 18V ~ 28V