MRA030X0075X100
- Артикул производителя:
- MRA030X0075X100
- Производитель/Бренд:
- MAG-MATE®
- Краткое описание:
- FLEXMAG ADHESIVE .03TX.75"WX100'
- Производитель :
- MAG-MATE®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Strontium Ferrite (SrFe)
- Operating Temperature :
- 71°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat Strip
- Size :
- 100.00' L x 0.750" W x 0.031" H (30.48m x 19.05mm x 0.079mm)