55.1-ND-56-15-6
- Артикул производителя:
- 55.1-ND-56-15-6
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- DISC-SHAPED RAW MAGNET
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Steel
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 80°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 2.205" Dia x 0.236" H (56.00mm x 6.00mm)