MRA060X0075X025
- Артикул производителя:
- MRA060X0075X025
- Производитель/Бренд:
- MAG-MATE®
- Краткое описание:
- FLEXMAG ADHESIVE .06TX.75"WX25'L
- Производитель :
- MAG-MATE®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Strontium Ferrite (SrFe)
- Operating Temperature :
- 71°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat Strip
- Size :
- 25.000' L x 0.750" W x 0.062" H (7.62m x 19.05mm x 1.57mm)