M52171/65ARM
- Артикул производителя:
- M52171/65ARM
- Производитель/Бренд:
- Eclipse Magnetics Ltd
- Краткое описание:
- ARMATUREPLATE FOR ELECTROMAGNET
- Производитель :
- Eclipse Magnetics Ltd
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 2.559" Dia x 0.315" H (65.00mm x 8.00mm)