CMP7512CSP2N42
- Артикул производителя:
- CMP7512CSP2N42
- Краткое описание:
- SMARTMAG .75"ODX0.12" CNTRSNK#8
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Size :
- 0.750" Dia x 0.125" H (19.05mm x 3.18mm)