NE10006NP52
- Артикул производителя:
- NE10006NP52
- Производитель/Бренд:
- MAG-MATE®
- Краткое описание:
- NEO MAGNET 1"O.D.X0.062"T N52
- Производитель :
- MAG-MATE®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- NiCuNi
- Gauss Strength :
- Grade :
- N52
- Magnetization :
- Axial
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 1.000" Dia x 0.062" H (25.40mm x 1.57mm)