NE7506NP35
- Артикул производителя:
- NE7506NP35
- Производитель/Бренд:
- MAG-MATE®
- Краткое описание:
- NEO MAGNET 0.75 O.D.X0.06"T N35
- Производитель :
- MAG-MATE®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- NiCuNi
- Gauss Strength :
- Grade :
- N35
- Magnetization :
- Axial
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 0.750" Dia x 0.062" H (19.05mm x 1.57mm)