CMP7512P1N42
- Артикул производителя:
- CMP7512P1N42
- Краткое описание:
- SMARTMAG .75"OD X.12"T N42
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Size :
- 0.750" Dia x 0.125" H (19.05mm x 3.18mm)