NE3750NP42
- Артикул производителя:
- NE3750NP42
- Производитель/Бренд:
- MAG-MATE®
- Краткое описание:
- NEO MAGNET .37O.D.X0.5"T N42
- Производитель :
- MAG-MATE®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- NiCuNi
- Gauss Strength :
- Grade :
- N42
- Magnetization :
- Axial
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical
- Size :
- 0.375" Dia x 0.500" H (9.53mm x 12.70mm)