CMP7506P1N42
- Артикул производителя:
- CMP7506P1N42
- Производитель/Бренд:
- SmartMag®
- Краткое описание:
- SMARTMAG .75"OD X.06"T N42
- Производитель :
- SmartMag®
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- NiCuNi
- Gauss Strength :
- Grade :
- N42
- Magnetization :
- Diametric
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 82.2°C
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 0.750" Dia x 0.062" H (19.05mm x 1.57mm)