50.25-HF-63-14-M5
- Артикул производителя:
- 50.25-HF-63-14-M5
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- STAINLESS DISC RETAINING MAGNET
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Stainless Steel
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- 220°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 2.480" Dia x 0.551" H (63.00mm x 14.00mm)