52.1-AN-10-2
- Артикул производителя:
- 52.1-AN-10-2
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- STEEL CYLINDER RETAINING MAGNET
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Stainless Steel
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Alnico (AlNiCo)
- Operating Temperature :
- 450°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical
- Size :
- 0.394" Dia x 0.787" H (10.00mm x 20.00mm)