50.2-HF-25-7-M4
- Артикул производителя:
- 50.2-HF-25-7-M4
- Краткое описание:
- STEEL DISC RETAINING MAGNET
- Finish :
- Steel, Zinc
- Material :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- 200°C (TA)
- Size :
- 0.984" Dia x 0.276" H (25.00mm x 7.00mm)