50.2-ND-13-4.5-M3
- Артикул производителя:
- 50.2-ND-13-4.5-M3
- Краткое описание:
- STEEL DISC RETAINING MAGNET
- Finish :
- Steel, Zinc
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 80°C (TA)
- Size :
- 0.512" Dia x 0.177" H (13.00mm x 4.50mm)