50.2-HF-20-6-M3
- Артикул производителя:
- 50.2-HF-20-6-M3
- Краткое описание:
- STEEL DISC RETAINING MAGNET
- Finish :
- Steel, Zinc
- Material :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- 200°C (TA)
- Size :
- 0.787" Dia x 0.236" H (20.00mm x 6.00mm)