50.2-HF-10-4.5-M3
- Артикул производителя:
- 50.2-HF-10-4.5-M3
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- STEEL DISC RETAINING MAGNET
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Steel, Zinc
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Ferrite
- Operating Temperature :
- 200°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 0.394" Dia x 0.177" H (10.00mm x 4.50mm)