55.2-ND-10-3
- Артикул производителя:
- 55.2-ND-10-3
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- STEEL DISC RAW MAGNET
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Neodymium Iron Boron (NdFeB)
- Operating Temperature :
- 80°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 0.394" Dia x 0.118" H (10.00mm x 3.00mm)