M52173/24VDC
- Артикул производителя:
- M52173/24VDC
- Производитель/Бренд:
- Eclipse Magnetics Ltd
- Краткое описание:
- ELECTROMAGNET 30MM 24VDC
- Производитель :
- Eclipse Magnetics Ltd
- Категория товара :
- Magnets - Multi Purpose
- Finish :
- Nickel (Ni)
- Gauss Strength :
- Grade :
- Magnetization :
- Material :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Cylindrical
- Size :
- 1.181" Dia x 0.945" H (30.00mm x 24.00mm)