A3240LLT-T
- Артикул производителя:
- A3240LLT-T
- Current - Output (Max) :
- 25mA
- Current - Supply (Max) :
- 6mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TA)
- Test Condition :
- -40°C ~ 150°C
- Voltage - Supply :
- 4.2V ~ 24V