FSP10A30
- Артикул производителя:
- FSP10A30
- Производитель/Бренд:
- Sensata-Cynergy3
- Краткое описание:
- FLOW SWITCH FOR DIRECT SWITCH
- Производитель :
- Sensata-Cynergy3
- Категория товара :
- Flow Sensors
- Flow Sensor Type :
- Liquid
- Material - Body :
- Polyamide
- Operating Temperature :
- 85°C (TA)
- Port Size :
- 1.0" (25.4mm) BSP
- Product Status :
- Active
- Sensing Range :
- 0 ~ 80 LPM
- Switch Function/Rating :
- SPDT
- Voltage - Input :
- 250VAC