SSF67A50A150
- Артикул производителя:
- SSF67A50A150
- Краткое описание:
- DL LVL FLOATSW 177MM TOTAL L
- Current :
- 600 mA
- Operating Temperature :
- 135°C
- Output Configuration :
- SPST-NO, SPST-NO
- Output Type :
- Switch (2) (Dual Float)
- Switch Actuation Level :
- 1.969", 5.906" (50mm, 150mm)
- Voltage Rating :
- 120VDC, 250VAC